Titel presentatie:

Zelfhelende oppervlakken met antifouling eigenschappen

Korte toelichting presentatie:

Oppervlakken met antifouling eigenschappen zijn van belang van tal van applicaties, bijv. in diagnostiek. Ze moeten er daar voor zorgen dat er geen ongewenste biologische of andere ‘rommel’ op een oppervlak neerslaat, zodat de eigenschappen van het oppervlak niet worden aantast, en daarmee de producteigenschappen niet veranderen. De afgelopen jaren is er een sterke ontwikkeling geweest in het maken van oppervlakken die dergelijke antifouling eigenschappen hebben, maar die tevens zichzelf repareren als ze kapot gaan. Deze presentatie belicht die ontwikkeling, daardoor ontstane mogelijkheden en ook uitdagingen die hiermee pas in beeld komen en nu dus ook aangepakt kunnen gaan worden.

Deze presentatie is niet beschikbaar gesteld!

Spreker:

prof.dr. Han Zuilhof
Hoogleraar Organische Chemie, Wageningen Universiteit

Informatie spreker:

Han Zuilhof (born 1965) holds the Chair of Organic Chemistry at Wageningen University. His interests focus on surface-bound (bio-)organic chemistry and bionanotechnology. He obtained an MSc in Chemistry and MA in Philosophy from Leiden University (both highest honors). After a PhD in Organic Chemistry (Leiden University, 1994; highest honors), and postdoctoral work at the University of Rochester, NY, and Columbia University, he joined the faculty at Wageningen University. He has been a Professor of Organic Chemistry since 2007. He has written over 260 research papers, and more than 10 patents. He is also Perennial Distinguished Guest Professor of Molecular Science and Medicinal Chemistry at the School of Pharmaceutical Science and Technology (SPST) at Tianjin University, China. He serves/served on the Editorial Advisory Boards of Langmuir, Advanced Materials Interfaces and Applied Surface Science, is founder (2011) of a spin-off company Surfix.