Titel presentatie:

Toegepaste coatings op glas: anti-reflectie en easy to clean

Korte toelichting presentatie:

Coatings op glas kunnen functionele eigenschappen en daarmee economische waarde toevoegen aan een product. Anti-reflectie coatings en easy to clean coatings zijn zeer interessant voor bijvoorbeeld kastuinbouw en zonnepanelen. Zowel nieuwe research resultaten als toepassingen van deze coatings worden besproken.

Deze presentatie is niet beschikbaar gesteld!

Spreker:

ing. Marieke Burghoorn
Researcher, TNO

Informatie spreker:

Na afronding van het Hoger Laboratorium Onderwijs, richting Chemie is Marieke haar carrière begonnen in de R&D van dunne film semiconductor processen bij Philips Research en Philips Applied Technologies. Sinds 2008 werkt zij bij TNO in de afdeling Materials Solutions aan zeer uiteenlopende R&D projecten op het gebied van coatings.