De Week van de Oppervlaktetechnologie 2018 zal naast de SURFACE Campus en de ION CONGRES Campus, ook de mogelijkheid geven om zaken zelf te doen en te ervaren. Zo zijn er diverse themapleinen waar u van alles kunt zien, uitproberen en beleven. Hieronder treft u een opsomming met een korte uitleg per themaplein aan.

ION Borghardt Award-plein
De 10 genomineerden voor de ION Borghardt Award 2018 worden bij de ingang van de hal opgesteld. Meer informatie is te vinden bij de knop in het hoofdmenu.

Expositie 'Trots op het werk'
Veel mensen kennen de mogelijkheden van de oppervlaktetechnologie onvoldoende. Ook zijn er veel mensen die wel hun werk doen, maar nooit het eindresultaat van hun werk zien. In het vakblad OT is daarom al een aantal jaren de rubriek 'Trots op' een vaste waarde. Om het eindresultaat van de vele vormen van oppervlaktetechnologie te laten zien is de expositie 'Trots op het werk' in gericht.

Kunstenaar in de Oppervlaktetechnologie 2018/2019
Bij de ingang is een imposant kunstwerk van Patrick Visser opgesteld. Meer over de kunstenaar in de oppervlaktetechnologie 2018/2019 vindt u bij het kopje 'Kunstenaar in de Oppervlaktetechnologie'.

Reinigingsplein
Op het reinigingsplein zullen diverse voorbeelden staan van reinigingsmethodes/-apparatuur.

SURFACE lab
In het SURFACE lab kunt u zelf aan de slag met diverse meetapparatuur.

Ook zal Vereniging ION een introductie verzorgen van de cursus In-house Control Medewerker. Deze cursus zal uit een theoretisch deel en een praktisch deel bestaan. Zie voor de tijden het congresprogramma.

Veiligheidsstraat
Hier worden diverse ontwikkelingen op het gebied van veilig werken en veiligheid in het bedrijf getoond.

Houtplein
Op dit plein wordt u geinspireerd over het gebruik van hout en het effect van kleuren.

Composietenplein
Hier treft u de diverse mogelijkheden van coatings op composieten bijv. kunststoffen aan.

3D Printing-plein
Hier zullen voorbeelden staan van zowel 3D printers als producten, die van verschillende substraten 3D geprint zijn.

Verfplein
Hier kunt u zich laten informeren en inspireren over de diverse mogelijkheden van verf.